Služby a ceník

Homeopatické poradenství a konzultace

V současné době probíhají konzultace pouze prostřednictvím Skype, Viber, WhatsApp.
Na konzultaci je potřeba se předem objednat přes e-mail: ahlin.martina@gmail.com nebo prostřednictvím formuláře zde.

Jak probíhá první homeopatická konzultace?

Homeopatická konzultace trvá přibližně 45 – 90 minut. Vše záleží na závažnosti daného problému či onemocnění. Konzultovat spolu budeme jak váš současný zdravotní stav, tak zdravotní stav v minulosti. Probereme spolu také váš současný psychický stav a mentální rozpoložení. Budeme také zjišťovat vaše životní milníky, které mohly přispět k rozvoji vašeho současného zdravotního stavu a rozpoložení – jako jsou rozchody, ztráty blízkých a jiná životní traumata.

Po zjištění všech okolností ohledně vašeho zdravotního stavu, následuje výběr konkrétního léku, který je určen přímo „na míru“ pouze vám. Tzn. u jiné osoby s týmž zdravotním problémem pravděpodobně v 90 % nebude indikován stejný lék. Proces výběru správného léku je poměrně náročný a zabere homeopatovi více času než samotná konzultace, proto vám zašlu informaci o vašem léku v průběhu 3 dnů, během kterých je možné, že se vás budu ještě doptávat na určité podrobnosti ohledně vašeho zdraví.

Jak probíhají kontroly?

Homeopatická kontrola po 1 měsíci trvá přibližně 20 – 40 minut. Na této kontrole se podíváme na váš současný zdravotní stav, vyhodnotíme jak dobře u vás probíhá homeopatická ozdravující reakce a zda je v současné době indikován další homeopatický lék, který bude pokračovat v procesu uzdravení vašeho těla.

Co je cílem homeopatické léčby?

Cílem homeopatické léčby je zbavit vás zdravotních problémů jak fyzických, psychických tak mentálních. Homeopatická léčba je celostní léčení, tedy léčení celého člověka, ne pouze jednoho konkrétního problému. Na začátku homeopatické léčby zmizí potíže, které jsou pro vás v současné době nezávažnější a nejvíce obtěžující. Homeopatická léčba probíhá „zevnitř ven“ tedy nejdříve zmizí potíže, které jsou uloženy nejhlouběji v těle a jsou pro tělo nejzávažnější. Po tomto pravidle tedy jako první zmizí psychické a mentální potíže a až potom se dostane na řadu léčba zevních potíží. Například pokud trpíte na časté panické ataky a současně máte ekzém, při správné homeopatické léčbě zmizí nebo se zmírní frekvence a síla panických atak a za nějakou dobu zmizí také ekzém. U pacientů s hypertenzí a lupénkou, by se nejprve měl upravit krevní tlak a až poté přijde na řadu lupénka. 

Ceník

První homeopatická konzultace………..1600 Kč
Homeopatická kontrola………………………..800 Kč   
Akutní onemocnění……………………………….400 Kč

První homeopatická konzultace online

1 600Kč

Homeopatická kontrola

800Kč

Konzultace akutních onemocnění

400Kč