O mně

Kdo jsem?

Děkuji, že jste zavítali na mé stránky ❤️
Už toto je pro vás znamení, že jste na dobré cestě směrem k vašemu uzdravení .

Kdo jsem? Jsem především žena se všemi pro a proti, co my ženy cítíme, dáváme a přijímáme. Nikoho nesoudím, ke všem se snažím najít cestu. Jsem člověk velmi citlivý, naslouchající a chápající.

Má cesta k homeopatii

Má nynější životní cesta mě vedla k přírodní medicíně a ke zdravotnictví zároveň. Narodila jsem se v době kdy to v lékárně ještě vonělo po bylinkách, ale tenkrát vítr voněl jinak. Kdy se v lékárnách vyráběly mastičky, zubní vody a šampony, kdy lidé byli spokojení a milovali svou práci.

Studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně (nyní jen VU Brno)  jsem ukončila v roce 2010, poté jsem nastoupila do lékárny v Praze 3, kde jsem působila 1 rok. V této době ke mně přišlo jak velké rozčarování, tak velké požehnání.

V lékárně už to tolik nevonělo po bylinkách, masti a krémy se v naší lékárně nevyráběly vůbec a celkově jsem tak nějak přestala věřit klasickým lékům, které vlastně jen potlačují příznaky a samotná příčina onemocnění není odstraněna. 

Požehnání z druhé strany přišlo, když ke mně do lékárny v roce 2010 vstoupil pán a chtěl „něco“ na bradavice dcery, které nic nezabírá a nemůže se jich zbavit už 3 roky . Vše již vyzkoušeli a chtěli zkusit homeopatické léky. Dostal ode mě tenkrát homeopatický lék, který jsem tenkrát našla v příručce pro farmaceuty a lék ani nebyl vybrán na základě pravidel klasické homeopatie, proto jsem moc nevěřila, že lék bude mít nějaký efekt. Nikdy však nezapomenu na to, když přisel pan tatínek zpět, aby mi poděkoval za to, že díky tomuto léku bradavice dcery zmizely během 2 týdnů. Tenkrát to byl mě velký obrat v mém životě, který mě utvrdil v  tom, že věci se mají trochu jinak, než si myslíme.

Mezitím jsem se přestěhovala do Slovinska, kde jsem opět začala pracovat v lékárně, narodila se mi dcera a já jsem se ve svém volném čase začala sama vzdělávat v oblasti homeopatie, kupovala různé knihy a kurzy. Svou rodinu a sebe jsem léčila výlučně homeopaticky, protože jsem viděla, že homeopatický lék pokud je vybrán správně má velmi rychlý a dlouhodobý efekt. Vše směřovalo k tomu, že  jsem se nakonec rozhodla, že se přihlásím do homeopatické školy PCCH (Prague College of Classical Homeopathy), kterou jsem úspěšně dokončila v roce 2023

Mé vzdělání

2023 dokončila jsem kurz Medicínského minima pro praktikující homeopaty na Prague College of Classical Homeopathy

2023 dostudovala jsem Tříletý intenzivní výcvik v klasické homeopatii na Prague College of Classical Homeopathy pod vedením pana Petra Zachariáše

2010 – 2014 jsem byla zaměstnána jako lékárnice na různých pracovištích v České republice a ve Slovinsku

2010 dostudovala jsem 5 letý magisterský studijní program Farmacie na VFU Brno (nyní již jen VU Brno)